Russian English French Georgian German Italian Ukrainian

Німеччина: електроенергією з поновлюваних джерел забезпечено 74% потреб

У 2011 році в пресі Німеччини прозвучала новина, що невелике сільськогосподарське село в Баварії виробляє на 321% більше енергії, ніж їй необхідно. Тепер же, Німеччина довела, що вона як і раніше є провідною країною у світі з використання поновлюваних джерел енергії. Так, було заявлено, що 18 травня в середині дня, 74% попиту на електроенергію в Німеччині був задоволені за допомогою поновлюваних джерел енергії.

Німеччина: електроенергією з поновлюваних джерел забезпечено 74% потреб

За даними берлінського інституту Аgora Energiewende, використання поновлюваних джерел енергії в Німеччині встановило новий рекорд в неділю 18 травня, коли вітер, сонце, біомаса, і гідроенергія забезпечили переважну більшість від виробітку всієї електроенергії в країні.

Інформація, надана групою аналітиків Аgora Energiewende, показує, що спільний внесок поновлюваних джерел енергії досяг 43,54 гігават в проміжку між полуднем і першою годиною дня. Це прирівнюється до майже трьох чвертей потреби країни.

Аgora Energiewende зазначили, однак, що нездатність деяких генераторів відключатися по мірі необхідності призвело до того, що при взятті рекорду було вироблено більш ніж 10 гігават надлишкової потужності, які були експортовані на сусідні ринки.

Німеччина завжди була серед лідерів у Європі, з використання сонячної енергії, і вихідні (17-18 травня) не стали виключенням — пікова потужність склала 15,2 гігават. Тим не менш, це була тільки половина номінальної пікової потужності сонячних електростанцій Німеччини (більш ніж 33 гігават), оскільки більша частина неба в північній частині країни було покрита хмарами.

Саме тому майбутнє за електроенергією, яку будуть отримувати з чистих джерел: сонце, вітер, припливи, геотермальна енергія, тепло землі. Тому варто сьогодні замислитися над опаленням вашого помешкання з допомогою електроенергії. Одними з таких елементів є електричний котел, або тепла електрична підлога.

Німеччина: електроенергією з поновлюваних джерел забезпечено 74% потреб

З допомогою енергії вітру отримали 21 гігават в енергетичну скарбничку, в той час як викопне паливо, таке як вугілля і газ, забезпечили інші 26% попиту країни на енергію — близько 26 гігават (хоча це лише половина від їх нормального виробництва).

Екологи всіх країн сподіваються, що решта Європи буде вчитися на прикладі Німеччини та активно використовувати поновлювані джерела енергії хоча б під час менш енергоємних днів тижня!

ТЕЛЕФОН

+380 67 562 69 84

E-mail

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Skype

traktor731

Адрес

г. Днепропетровск, ул.Черниговская, 234

Login